אודות משרד עורכי דין פלילי

עורכת הדין רויטל בן שבת כץ מייצגת את לקוחותיה לאורך כל ההליך הפלילי, ומלווה אותם בכל שלבי המשפט הפלילי, הן בשלב החשדות והחקירה במשטרה, שלבי המעצר והן בשלב המשפט וההליכים המקדמיים (שימוע לפני הגשת כתב אישום וכו'). הייצוג הינו בכל הערכאות המשפטיות.

עו"ד פלילי רויטל בן שבת כץ, בעלת תואר ראשון, בהצטיינות, LLB במשפטים של המכללה למנהל- תחום התמחות פלילי.
בעלת תואר שני LLM במשפטים של אוניברסיטת בר אילן- תחום התמחות פלילי.
וכן בעלת תעודת הסמכה כמגשרת.

את ההתמחות עשתה בפרקליטות מחוז תל אביב- פלילי משך שנה, על מנת להכיר את מערכת התביעה מקרוב כדי להתמודד בצורה יעילה עם המערכת המשפטית כסנגורית בעת ייצוג לקוחותיה.

במשך שלוש שנים עבדה כעורכת דין במשרד עורכי דין דוד יפתח ויחד עם עו"ד משה שרמן, כאשר ליוותה באופן צמוד, תיקים רבים, מתוקשרים וגדולים ונחלה הצלחות רבות.

כיום מלווה באופן אישי ומקצועי את לקוחותיה ע"י מתן טיפול מסור עפ"י צרכי הלקוחות ודרישתם ולוחמת למענם בכלל הזירות המשפטיות. 

8000
משתמשים
1500
לייקים
200
שיתופים
10
פרסים

הנסיון, המקצועיות והאנושיות

לעורכת הדין פלילי רויטל בן שבת כץ, נסיון רב שנים בתחום הפלילי וייצוג במגוון רב של תיקים. מטרתה של עורכת הדין היא כי לקוחותיה יקבלו את הייצוג המסור, הטוב והמקצועי ביותר. מלאת חמלה לכל לקוחותיה, קשובה לצרכיהם, אנושית ולוחמת למענם בכל דרך אפשרית.

ייעוץ לפני חקירה במשטרה- עורך דין פלילי

משרדינו מייעץ ללקוחות לפני חקירה במשטרה. ייעוץ לפני חקירה במשטרה, טרם מסירת הגרסה הראשונית הוא קריטי וחשוב מאוד להמשך בירור החשדות. לחשוד קיימת זכות שתיקה ואין הוא חייב לומר דבר בטרם היוועץ בעורך דין. חשוב לא לוותר על זכות ההיוועצות ולהתייעץ עם עורך דין פלילי במיוחד כשזו הפעם הראשונה בחדר בחקירה במשטרה והתמודדות לראשונה עם חשדות פליליים. 

שחרור ממעצר

משרדינו מייצג בהליכי מעצרים. הייצוג הוא במעצר הראשוני – מעצר בשלבי החקירה, טרם הגשת כתב אישום, המכונה "מעצר ימים". אז ניתן לעצור חשוד עוד בשלבי החקירה במשטרה בהתקיים העילות בחוק וכן במעצר שמתבצע לאחר שמוגש כתב אישום, המכונה מעצר עד תום ההליכים ("העמדה לדין"). התביעה יכולה עם הגשת כתב האישום לבקש את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו, כלומר עד לסיום משפטו. ייצוג ע"י משרד עורך דין פלילי רויטל בן שבת כץ בשלבי החקירה והמעצרים הוא קריטי ביותר לעתידו המשפטי של החשוד או הנאשם.

שימוע עורך דין פלילי

משרדינו מייצג בהליכי שימוע לפני הגשת כתב אישום. לעורך דין פלילי תפקיד משמעותי בהליך השימוע ולכן כדאי להיוועץ בו מיד כאשר קיבלתם מכתב יידוע לפי סעיף 60א לחסד"פ בו מודיעים לכם כי יש כוונה להגיש נגדכם כתב אישום. מכתב שכזה יגיע בדרך כלל לאחר חקירה שלכם במשטרה בעבירה מסוג "פשע" וכאשר התביעה סבורה שיש דיי ראיות להעמידכם לדין. ייצוג ע"י עורך דין פלילי בשימוע יכול להביא במקרים המתאימים להימנעות מהגשת כתב אישום או לחילופין להגיע כבר בשלב מקדמי זה להסדר טיעון מקל.  

"אני מאמינה שהעבודה שלי היא שליחות. אין אדם רע, יש אנשים שטועים לפעמים ויש כאלו הזקוקים לסיוע כדי לעלות ולצמוח מן התחתית. יש גם חוסר צדק משווע לעיתים ובכך צריך להילחם. כך למשל להחזיר עטרה ליושנה לפיה כל אדם הינו בחזקת חף מפשע כל עוד הוכח אחרת. אני מאמינה באנשים וביכולתם לשנות ולהשתנות. אני כאן כדי לסייע להם בכך ולייצג את האינטרסים שלהם באופן ראוי"
עו"ד פלילי רויטל בן שבת כץ
רויטל בן שבת כץ
עורכת דין